Praktyki i staże

Kogo szukamy?

Studentów ostatnich lat i absolwentów uczelni wyższych, którzy chcą wykorzystać w praktyce wiedzę zdobytą podczas studiów. W szczególności studentów kierunków technologii żywności.

Nie zapominamy również o uczniach szkół średnich na kierunkach: technik technologii żywności, technik kontroli jakości i bezpieczeństwa żywności.

Prowadzimy również projekty.

Wyślij swoje zgłoszenie

Co oferujemy?

Praktyki uczniowskie i studenckie

Praktyki to najlepsza droga do zdobycia pracy. Dla nas to również doskonały sposób na odkrywanie młodych talentów i wartościowych ludzi. Dlatego prowadzimy całoroczny program praktyk zawodowych.

Oferujemy możliwość odbycia obowiązkowych praktyk w takich działach jak: Produkcja, Dział Kontroli Jakości, Dział Technologiczny.

Staże studenckie

Dla studentów ostatnich lat oraz absolwentów kierunków technicznych oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia w trakcie stażu w naszej firmie. Te pierwsze doświadczenia często są początkiem kariery w firmie Dakri Sp. z o.o.

Programy stażowe

We współpracy z Politechniką Łódzką i Uniwersytetem Łódzkim prowadzimy staże w ramach projektów unijnych takich jak: “Nauka dla biznesu – realizacja wysokiej jakości staży dla studentów Wydziału Biotechnologii i Nauk o Żywności Politechniki Łódzkiej”, “Staż na start. Program wsparcia studentów Uniwersytetu Łódzkiego”.

Aplikuj

Jesteś zainteresowany możliwością odbycia obowiązkowych praktyk lub stażu w Dakri?

Zaaplikuj i bądź na bieżąco z naszymi ofertami!

Wyślij swoje zgłoszenie